• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Referanslı Ofis Taşımacılığı

Referanslı Ofis Taşımacılığı

Kilercioğlu Nakliyat olarak ofis taşımacılığı alanında kendimizi kanıtladık. Bizi bize değil referanslarımıza sorun anlayışıyla referanslı ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız, bu alana müşteri memnuniyetine en üst seviyede önem vermektedir.

Kaliteli Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı sanılanın aksine kolay değildir. Profesyonellik ve ekip çalışması gerektirir. Ofis taşımacılığı alanında emanet edilen dokümanların bireyler için kıymeti oldukça fazladır. Bu sebeple bu dokümanların zarar gelmemesi için gerekli tedbir alınmasından tutun, özenle paketlenerek ve diğer ofis gereçlerinden ayrı tutularak taşınmasına kadar her aşaması firmamız tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Ofis taşımacılığı aynı zamanda görselliğin bozulmamasını da gerektirdiğinden firmamız, talebiniz halinde aynı evden eve taşıma işlemlerinde yapıldığı gibi, tüm ofisin paketlenmesi, kategorilere ayrılarak taşınması ve taşındığı yerde paketlerin açılarak aynı düzen içerisinde yerleştirilmesini sağlar.

Referanslı Ofis Taşımacılığı

Referanslı ofis taşımacılığı hizmeti veren firmamız, gizliliğinize de büyük önem vermektedir. Referanslarımızı incelerseniz Türkiye ve dünya çapında birçok ünlü firma ile çalıştığımızı ve bunların bizimle çalışmaktan olan memnuniyetini görebilirsiniz.  Bu tip firmalarda olduğu gibi sizin ofisinizde de kişisel ya da gizli, çok gizli içerikli materyal ya da dokümanlar olabilir. Bu materyal ya da dokümanların daha önceden paketlenmesi halinde, herhangi bir açılma işlemine tabi tutulmadan taşınmasını ve açılmadan yeni ofiste bırakılması sağlanır. Vizyonumuz gereğince hem özel hayatın gizliliğine hem de kurumsal gizliliğe büyük önem vermekteyiz.

Ekonomik Ofis Taşımacılığı

Kilercioğlu Nakliyat olarak ofis taşımacılığı alanında bizi en büyük firmalardan biri yapan özelliğimiz, kısıtlı zamanın en iyi şekilde değerlendirilmesidir. Birçok firmada duyabileceğiniz gibi, “ zamanında gelmediler”, “ işlerim aksadı” gibi sözler firmamız için sarf edilemeyecek sözlerdir. Çünkü Kilercioğlu Nakliyat olarak biz sözümüzü daima tutarız. Ofis taşımacılığı, taşınma esnasında  ya da sonrasında işlerin gecikmesine sebep olabileceğinden, firmamız tarafından öncelik olarak keşif hizmeti verilir. Yerinde incelenen malzemelerin paketleme ve taşınma süreleri ile talep halinde yeni ofiste yeniden yerleştirilmesi süreleri belirlenir. Bu sayede tam zamanında ve akıllı hizmet anlayışını belirlemiş olan firmamız işlerinizin gecikmesine mahal vermez. Sizin işleriniz bizim içinde önemlidir. Bu kadarda olmaz diyorsanız referanslarımızı arayın. Doğruyu söylediğimizi anlayacaksınız. 

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991