• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Nakliyat konusu denildiğinde genelde evden eve nakliyat konusu anlaşılmaktadır. Oysa son dönemlerde ofis taşımacılığı hizmeti de son derece revaçtadır. Profesyonel ofis taşımacılığı hizmetinden faydalanan kişi sayısı bir hayli fazladır.

Ofis Taşımacılığında Tecrübe

Nakliye konusunda uzun süredir hizmet sunan Kilercioğlu nakliyat firmamız, profesyonel ofis taşımacılığı konusunda da bu tecrübesiyle önemli bir hizmet sunmaktadır. Ofiste yer alan ve genellikle dikkatlice taşınması gereken eşyalar için gereken özen gösterilmektedir.

Ofiste yer alan gerek bilgisayar gibi eşyalar gerekse de önemli evraklar titizlikle paketlenmektedir. Benzer ürünler yan yana gelecek şekilde yapılan paketleme sonucunda eşyaların hasar görmesi engellenmektedir. Bu sayede firmanız için önemli olan tüm dökümanlar ve eşyalar taşınmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Hızlı Hizmet

Ofisinden taşınmaya karar veren kişilerin yeni adreslerine geçişi noktasında zamanlama son derece önemlidir. Profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmamız, son derece hızlı bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmektedir. Alanında uzman olan ve yeterli sayıda olan ekibimiz tarafından bu hizmet sağlanmaktadır.

Profesyonel ofis taşımacılığı için ön hazırlık yapan firmamız tarafından eşyaların yapısı belirlendikten sonra sarma işlemi gerçekleştirilmektedir. Sonrasında da araçlara taşıma işlemi uygulanmaktadır. Bu noktadan sonra özellikle araca yerleştirme konusu da son derece önemlidir. Ekibimiz tarafından eşyalar büyük bir özenle araca yerleştirilmekte ve bu şekilde yolda zarar görmesi engellenmektedir.

Garantili Taşıma Hizmeti

Nakliyat hizmetine başvuran, özellikle de profesyonel ofis taşımacılığı hizmetini talep eden kişiler için garanti son derece önemlidir. Bu noktada ön plana çıkan Kilercioğlu kurumsal nakliyat firmamız tüm eşyalarınızı ve dökümanları sigortalamaktadır. Bu da sizlere sorunsuz taşıma garantisi sunmak anlamına gelmektedir. Firma olarak tüm hizmetlerimize güvenmekteyiz ve tüm aşamaları özenle gerçekleştirmekteyiz.

Taşıma işlemini son derece profesyonel ve tecrübeli şoförlerimiz gerçekleştirmektedir. Yani, eşyaların ekspertizinden başlamak üzere tüm aşamalarda müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket edilmektedir. Bu nedenle profesyonel ofis taşımacılığı konusunda bizimle ihtiyaç duyduğunuz anda iletişime geçebilirsiniz.

Eşyaların güvenle taşınmasının yanı sıra güler yüzlü bir şekilde hizmet sunan firmamız bu yönüyle dikkat çekmektedir. Firma olarak yıllardır sunduğumuz kaliteli hizmetten ödün vermeden gelişmeye devam ediyoruz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991