• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Bize işinizi emanet ettiğinizin bilincindeyiz !
  
Kilercioğlu Nakliyat olarak ofis taşımacılığında gerekli prosedürlerle birlikte profesyonel bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Vizyonumuza bağlı kalarak sunduğumuz kaliteli ve güvenceli ofis taşıma hizmetinde en önemli amacımız müşteri memnuniyetidir.
 
  Ofis taşımacılığında en önemli husus hızlı ve profesyonel hizmet sunmaktır. Bu aynı zamanda işlerinizin aksamaması ve zaman kaybı olmamasına olanak sağlar. Ofis taşımacılığında taşınacak eşyanın miktarına bakılmaksızın ister büyük ister küçük ofis olsun hepsinde aynı özen ve iş disiplini sağlanır. 
 
  Ofis taşımacılığında farklı olarak para kasası taşıması yapılır. Para kasası için gerekli ekipmanlar tahsis edilerek taşınması sağlanır. Aynı zamanda eğer makine ile taşınması mümkün değilse gerekli sayıda eleman ile taşıma gerçekleştirilir.
 
  Kilercioğlu Nakliyat ofis taşımacılığında evraklarınız ve belgeleriniz başta olmak üzere tüm eşyalarınıza gereken hassasiyeti ve özeni göstermektedir. Ofis taşımacılığında sektörünün lideri olarak bize işinizi emanet ettiğinizin bilincindeyiz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991