• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Ofis Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılmalıdır?

Ofis Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılmalıdır?

Ofis taşıma eşyaların ve ofis içerisinde bulunan önemli belgelerin korunması açısından son derece önemli ve profesyonel bir firmadan destek alınması gereken bir işlemdir. Maliyeti yüksek ve hassas eşyalarınızın yeni ofisinize güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız ofis taşımanın nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak sizlere ofis taşıma işlemleri sırasında izlemeniz gereken yollar hakkında önerilerimiz şöyle; Öncelikle kurumsal bir firma seçimi yapmalısınız. Anlaştığınız firmadan taşıma öncesinde ofisinizi yerinde görmesini ve gerekli araç ya da personel planı yapmasını isteyiniz. Ofisinizin rahatlıkla ve en iyi şekilde taşınması için firma ile ortak bir gün belirleyin. Ardından yeni ofisinize taşınma günü geldiğinde ise eşyalarınızın güvenle taşınma işlemleri firmamız tarafından şu şekilde gerçekleştirilecektir.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız tarafından ofisinizde gerçekleştirilen ekspertiz sonucunda eşyalarınızın paketleme ve de-montaj işlemleri tamamlanarak yükleme yapılacak araca taşınmaktadır. Araç içerisinde eşyaların sabitlenmesi sağlanmakta ve yol boyunca oluşabilecek hasar ya da devrilme gibi durumların önüne geçilmektedir. Yeni ofisinizin bulunduğu kata ve odaya kadar personellerimiz tarafından özenle taşınan eşyalarınız yerine bırakılır. Eski ofisinizde de-montajı yapılan mobilyaların yeni ofiste tekrardan montajı yapılarak sizlere bu konuda da avantaj sağlanır.

Kilercioğlu Nakliyat Ofis taşımacılığı sayesinde sizlerin zaman kaybetmesi önlenirken, eşyalarınızın da güvenle yeni ofisinize taşınması sağlanır.Eşyaların taşınması sırasında kolilere oda numarası ve oda sahibinin adı yazılarak herhangi bir olası karışıklığın da önüne geçilir. Arşiv dolapları ve masaların monte edilmesi gibi işlemler de titizlikle tamamlanarak sizlere sadece yeni ofisinizi birkaç saat içerisinde kolaylıkla düzenleme işleri bırakılır.

Ofis taşıma işinin ne kadar profesyonellik gerektirdiğinin bilincinde olan Kilercioğlu Nakliyat firmamız tüm personel ve ekip arkadaşlarının titiz, düzenli ve özenle taşıma işlemlerini yürütmesini sağlamakla birlikte, eşyalarınızı olası durumlara karşı da sigortalama ile güvence altına almaktadır. Ofis taşıma şirketleri arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız öncelikle seçeceğiniz firmanın sizlere sunmuş olduğu avantajları ve referanslarını kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. Çünkü günümüzde birçok korsan firma bu işleri üstlenerek müşterileri mağdur edebilmekte ve sonuç olarak ofis taşıma işlemleri bir kabusa dönüşebilmektedir. Ofis mekanı değişiminde profesyonel ve güvenilir bir firmadan destek almak için Kilercioğlu Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991