• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılmalıdır?

Ofis Nakliyesi Nasıl Yapılmalıdır?

Günümüzde taşımacılık alanında cevabını arayan sorulardan biri de ofis nakliyesi nasıl ve ne şekilde yapılmalıdır. Ofis nakliyesi, evden eve nakliyat ile birbirinden farklı iki hizmet şeklidir. Evden eve nakliyat hizmeti ofis taşımalarına göre daha basittir. Bu nedenle ofis nakliyesinde yapılması gereken hizmetler aşamalı olarak gerçekleştirilir. Ofis nakliyesi işlemi üç ana başlık altında yapılıp, taşımanın seyri değiştirilmeksizin kontrol altında tutularak organizasyonun işlevini kaybetmemesi amaç edinmiştir.

Kilercioğlu evden eve nakliyat şirketimiz, yıllardan süregelen ofis nakliyesi işlerinde sorunsuz ve kusursuz taşıma işleriyle hizmetlerine devam etmektedir. kilercioğlu nakliyat olarak ofis nakliyesinin nasıl yapılmalıdır gerekliliğinden bahsedeceğiz. Ofis nakliyesi için ilk aşama ekspertiz işlemidir. Sağlıklı bir ofis nakliyesinin bir bakıma kapı anahtarıdır bu işlem. Eksper işlemindeki amaç; organize bir taşımacılık hizmeti sunmak, sonradan doğabilecek olumsuzluklara karşı  zemini kapatmak, ofis nakliyesinde ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği, ne kadar personelin olması gerektiği, kaç araçla çalışma işinin yapılması, firmamızla ilgili özgeçmişin açıklanması ve firmamızın gelecekle ilgili fikirlerinin tanıtılması, firmamızın çalışma prensiplerinden bahsedilmesi, ofis nakliyesi ile ilgili referanslarımızın sunulması ve güven kazanılması amaç edinmiştir. Tüm olumsuzlukların ve soru işaretlerinin yok olması amacıyla bu ekspertiz ziyaretinde bütün sorularınıza cevap verilerek daha rahat düşünmeniz ve doğru karar vermeniz konusunda bir bakıma yardımcı oluyoruz. Ayrıca taşıma işlemi öncesi kısa bir muhasebe yapılmış olunur.

Ofis nakliyesi ikinci aşaması direk taşımadır. Daha önceden de yapılan ön görüşme niteliği taşıyan ekspertiz ziyaretinin amaçlarının gerçeğe kavuşması işidir. Firmamız taşıma işinde ekip dağılımı ve organize iş düzeni çatısında işe başlamaktadır. Marangoz personelimiz mobilyaları demonte ederken gideceği yerde karışıklık olmaması için üzerini numaralandırır. Sökülen mobilya aksamı birbirine zarar vermeyecek şekilde personel arkadaşlarımız tarafından paketlenir. Ofisinizdeki bütün dosyalar toparlanıp kolilere yerleştirilir ve üzerine etiketler yapıştırılarak dosyaların nereye ait oldukları üzerine yazılarak bölümlendirilir. Bu sayede ofis naklinin ikinci binasında yani yeni ofisinizde koli dağılımında sorun çıkması engellenmiş olur. Bilgisayarlarınız öncelikli olarak paketlenir ve kolilere koyulur aynı şekilde üzerine yazılarak numaralandırılır. Toplama ve paketleme işinden sonra araçlara yükleme safhasına varılmış olunur. Nakliye için dizayn edilmiş özel donanımlı araç kasalarında düzenli bir şekilde istif edilerek araçların yüklemesi gerçekleştirilir. İkinci iş olarak yeni ofisinizde eşyaların boşaltma ve düzenli bir şekilde kurulma işlemine geçmiş oluruz. Kusursuz ve yardımcı olunacak bir ekip dağılımı yapılır. Koliler odalara isteğiniz doğrultusunda dağıtılır. sökülen mobilyalarınız üstündeki etiketlere göre odalara konularak kurum işlemi başlatılır. Güçlü bir personel iletişimi içinde taşıma işleminiz sorunsuz gerçekleştirilir.

Taşımanın üçüncü aşaması da nakliyenin bitimiyle alakalı olup, müşteri memnuniyetidir. Taşımaya dair memnuniyet içeren referans hedef alınır. Bu da işimizin tavsiye edilmesi için çabaladığımızın göstergesidir. Merak edilen sorular bir bakıma cevabını bularak ofis nakliyesinin nasıl yapılması gerektiği göz önüne serilir. Ofis nakliyesi için sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşarak, birebir görüşme talebinde bulunarak detaylı bilgiler edinmiş olursunuz

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991