• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Ofis Eşyaları Depolama

Ofis Eşyaları Depolama

Sizlerin ekmek teknesi olan ofislerinize ne kadar önem verdiğinizi, ofislerinizin müşterileriniz için ne kadar önemli olduğunun bizler de en az sizler kadar farkındayız. Ancak istediğinizde ofisinizi başka bir yere taşımak istediğinizde ve bu süre zarfında eşyalarınızın korunaklı ve güvenli bir depoya ihtiyacı olduğundan Kilercioğlu nakliyat firması sizlere hizmete koşuyor.

Genellikle Ofisini taşıyacak kişilerin veya yeni bir ofis bulmuş ancak içerisinde tadilat veya çeşitli sıkıntılar sebebi ile oraya eşyalarını yerleştirme imkanı bulamayan kişilerin başvurduğu ofis eşyaları depolama işini firmamız olarak son derece titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Biz Kilercioğlu Nakliyat firması olarak ofis eşyalarınızı depolarken sizlere 1 gün ya da 1 yıl gibi sorular ile gelip kısa süreli biz bu işi yapmayız gibi bir söylemde bulunmuyoruz. Kurumsal bir firma olmasının gerekliliklerinin farkında olan firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman üst planda tutmayı amaçlamaktadır.

Ofis eşyaları depolama işleminde diğer firmalardan farklı olarak her adımda Kilercioğlu güvencesi altına alındığınızı bildirmek istiyoruz. Diğer firmaların aksine ofisinize tam donanımlı ekipmanlarımız ile gelerek sizden sadece bize kapıyı açmanızı ve başka bir şeye karışmamanız gerektiğini söyleyerek profesyonel elemanlarımız ile çok kısa sürede itina ile eşyalarınız ofisinizden alınıp Kilercioğlu nakliyat firmasının güvenlikli depolarına taşınmaktadır.
Ofis eşyalarınızı depolarken, depolarımızı kendiniz görebilirsiniz. Bu sayede aklınızda bir kuşku ya da şüphe kalmadan gönül rahatlığı ile eşyalarınızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz. Bizler de farkındayız ki eşyalarınızı kolay bir şekilde almadınız ve bizde o eşyalarınızı en iyi şekilde muhafaza etmek için buradayız.

Kilercioğlu nakliye firması olarak, ofis eşya depolama işleminde sadece bireysel kullanıcılar için değil aynı zamanda çok büyük kurumsal firmalara da lojistik ve depolama hizmeti sağlayan bir firmadır. Dileyen her müşterimiz internet sitemize girerek bu alanda yaptığımız referanslarımıza göz atabileceği gibi bizleri de diledikleri zaman arayıp bilgi ve fikir alışverişi yapabilirler.
Dediğimiz gibi biz bu işte her şeyden önce mutlu müşteriler için çalışıyoruz o yüzden ofis eşyaları depolama işleminde diğer firmalardan önünde oluyoruz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991