• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Levent Ofis Taşıma

Ofisinizi, işyerinizi taşıyacaksınız ama hala işlerinizi aksatmadan hizmet verecek firma arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Evet, Kilercioğlu Nakliyat siz değerli müşterilerimize yelpazesi geniş bir iş sahasında hizmet vermektedir. Kilercioğlu Nakliyat tüm bu hizmetler esnasında kazançtan önce müşteri memnuniyetini önemsemekte ve bu yönde kendini geliştirmektedir.

Siz de hem ofis mobilyalarım zarar görmesin, evraklarım kaybolmasın ve en hızlı biçimde diğer ofisime nakledebileyim, bunu da güvenilir ve profesyonel bir nakliyat firmasıyla yapmak istiyorum diyorsanız bir telefonla bize ulaşmanız ve bize güvenmeniz yeterli olacaktır. Kendi vizyonunu ve misyonunu özgün bir biçimde oluşturabilmiş nakliyat hizmeti veren sayılı firmalardan olarak bizim birincil gayemiz siz kıymetli müşterilerimizin iş sonunda memnun bir biçimde bizden ayrılmasıdır. Bu gaye doğrultusunda verdiğimiz ofis taşıma hizmetlerinde referans noktamız ve şirket güvenilirliğimizi arttıran en önemli etken yaptığımız işler ve geçmişte hizmet verdiğimiz müşterilerimizin kıymetli görüşleri, verdikleri tavsiyeleridir. Yoğunlukla ofis taşıma hizmeti verdiğimiz İstanbul şehrinde uzun yıllardır bu alanda yerleşim merkezi olmuş alanların en önemlilerinden biri Levent ilçesidir.

Kurumsal iş dünyasının İstanbul’daki merkezlerinden biri olan ve ofis sayısının yoğun olduğu bölgelerden olan Levent ilçesi bizim sıklıkla ofis nakliyesi hizmeti verdiğimiz bölgelerdendir. Levent ofis taşımacılığı şirketimizin yıllardan beri hizmet verdiği alanlardan ve iş sahalarından biri olup o bölgede ofis taşımada akla gelen ilk firmalardan biri olmamızı sağlamıştır. Levent ofis taşımacılığı bizim için ayrı bir önem arz etmektedir çünkü özellikle bu bölgede verdiğimiz her ofis taşıma hizmeti bizim için önemli birer referans olmuş ve daha sonra da bu bölgelerde yaptığımız ve yapacağımız her iş için önemli bir kaynak olmuştur. Levent ofis taşımacılığında önemli noktalardan biri nakliye hizmetinin sorunsuz ve hızlı sağlanmasıdır çünkü Levent gibi iş yoğunluğu olan bölgelerde işlerinizin aksamaması ve taşıma işleminden sonra iş rutininize olabildiğince hızlı dönebilmeniz önemlidir.

Kilercioğlu Nakliyat olarak profesyonel iş ahlakı ve çalışma biçimimiz siz kıymetli müşterilerimize bu garantiyi vermektedir. Levent ofis taşımacılığında öncelikle ofisinizi görmek, buna uygun bir ekip ve araç tahsis etmek, günü geldiğinde eşyanızı olabilecek en iyi biçimde taşımak ve gittiği yerde de aynı profesyonellikle ofis mobilyalarınızı ve evraklarınızı yerleştirip işi bitirmek genel hatlarıyla iş profilimizi oluşturmaktadır. Levent gibi sürekli yenilenen ve kurumsal iş dünyasında gün geçtikçe daha da gelişen merkezi iş alanlarında ofis taşımak ve taşınmak zahmetli bir iştir ancak biz profesyonel ekipman, kaliteli işçilerimiz ve kurumsal iş ahlakımızla bu güç işlerin altından çok rahat kalkabilen bir firmayız. Bunlar da bizim yıldızımızı parlatan en önemli unsurlardır.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991