• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Kurumsal Taşımacılık Nedir?

Kurumsal Taşımacılık Nedir?

Kurumsal taşımacılık kamu ya da özel kurumlara ait eşya ve ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınmasıdır. Evden eve nakliyat ya da parça eşya taşımacılığına göre daha ciddi ve titizlik gerektiren bir sektördür. Kurumsal taşımacılığa konu olacak eşyaların kötü niyetli kişilerin eline geçmemesi ve korunması son derece önemlidir. Kurumsal taşımacılık hizmeti daha çok sağlık, eğitim, hukuk, banka ve diğer kamu kurumlarının ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılık alanında da işinin ehli ve disiplinli personellerimizle sizlere hizmet sunmaktayız. Sadece kamu kurumları değil, şirket ve ofis gibi firmaların da kurumsal taşımacılık hizmetlerini güvenle yerine getiriyoruz.

Kurumsal taşımacılıkta sizlere sunduğumuz hizmetler şöyle;

·        Firmamız tarafından adresinize yönlendirdiğimiz eksperlerin gözetiminde taşıma için bir plan oluşturulmaktadır.

·        Ardından taşımaya konu olacak eşyalarınız için sigorta yapılmaktadır.

·        Kurumsal taşımacılık konusuna giren eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerinde düzen ve nizama daha da dikkat edilerek eşyalarınızın karışmaması sağlanmaktadır. Bu sayede taşıma sonrasında eşya düzeninizin alt üst olması önlenerek sizlere eski ofisinizde kurmuş olduğunuz düzen yeniden sağlanmaktadır.

·        Dosyalarınız ve düzen isteyen eşyalarınız güvenle yeni adresinizdeki yerlerine yerleştirilir.

Kurumsal taşımacılık deyince akla ilk olarak ofis, büro, fabrika, fuar, stand, okul, hastane, banka ve diğer özel kurumlar gelmektedir. Bu tarz taşımacılık hizmetlerinde arşivler ve dosyalar özenle numaralandırılarak hiçbir şekilde karışıklık yaratılmadan taşıma hizmeti sağlanmalıdır. Aksi halde herhangi bir karışıklık durumunda hem taşıyıcı firma, hem de kurumun bu konudan başı ağrıyabilir. Ayrıca kurumsal taşımacılığa konu olan eşyalarda özel belgelerin yangın, sel ya da hırsızlık gibi olası felaketlere karşı da korunması son derece önemlidir. Kurumsal taşımacılık kelimesinin ne kadar ciddi bir iş olduğu da bu noktada bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Küçücük bir çekin ya da belgenin çok büyük meblağlarda zarara neden olabileceği unutulmamalıdır.

Türkiye’nin en önemli firmaları arasında yer alan Kilercioğlu Nakliyat hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetleri ile kurumsal taşımacılık sektöründe de adını üst sıralara taşımıştır. Firmamız sizlere sunulan hizmetlerde her daim yerine getirmesi gereken görev ve sorumlulukların bilincinde olduğunu göstermektedir. Eşyalarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız geniş müşteri kitlemizi ve iş potansiyelimizi göz önüne alabilirsiniz. Ayrıca kurumsal taşımacılık adı altında sizlere hizmet sunarken fazlasıyla ücret talep eden firmaların yanı sıra bizler sizlere öncelikle fiyatı değil müşteri memnuniyetini sunuyoruz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991