• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
İş yeri taşıma

İş yeri taşıma

İş yeri taşımacılığında birinci kural, hız ve profesyonel hizmeti tek çizgide buluşturarak müşteri memnuniyetini, üst düzeyde tutmaktır. Ayrıca taşınacak eşyaların güvenliği de önemli bir konudur. Yılların bize vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak, iş yeri taşıma işlemlerinizi memnuniyet odaklı olarak, kısa sürelerde gerçekleştiriyoruz.

Kilercioğlu Nakliyat, iş yeri taşıma ve ofis taşıma firmaları arasında yıllardır sektörde öncü bir konumda bulunmakla beraber, Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermektedir. Bu anlamda geniş servis ağımız ve profesyonel ekiplerimizle iş yeri taşımacılığında çizmiş olduğumuz memnuniyet odaklı hizmet anlayışı, iş yeri taşımacılığında firmamızı öncü bir konuma getirmiştir. Bunun farkındalığı ile vermiş olduğumuzu hizmeti hep bir adım öteye taşımanın amacındayız. Çalışma mekanlarınızı iş kaybına uğratmadan, gizlilik ve özel bilgilerin korunmasında üst düzey hassasiyet ile iş yeri taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Taşınacak yerin uzman ekiplerimiz tarafından inceledikten sonra gerekli etütler yapılarak, eşyalarınızı titiz bir şekilde taşıyoruz. Olası kaza durumlarının önüne geçilmesi açısından gerekli tüm tedbirleri almamıza rağmen, eşyalarınızı sigorta kapsamına alarak, olası bir mağduriyetin önüne geçmeye çalışıyoruz. Memnuniyetinizin, eşyalarınızın güvenliği kadar ön planda olduğu bir hizmet anlayışının bir telefon kadar yakınınızda  olduğunu unutmayın.

Taşınma ile ilgili detaylı bilgileri iletişim bölümünden müşteri temsilcisi çalışanlarımız ile iletişime geçerek öğrenebirsiniz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991