• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Hakkımızda

1983 yılında Maltepe’de kurularak; kurumsal taşımacılık ve ofis taşıma alanında müşterilerinin memnuniyetini gözeterek çalışmalar yürüten Kilercioğlu firması, geçen zaman içerisinde yaygın filosu ve bu alanda uzman ekibi ile sektörün önemli firmalarından birisi haline gelmiştir.

Türkiye’nin önemli sektörlerindeki önemli firmaların kurumsal taşıma işlerini başarıyla yürüten Kilercioğlu ofis taşıma firmamız, bu alana yaptığı yatırımlar ile de sektörün en önemli firması olmaya aday olmuştur.

Teknolojinin imkânlarından yararlanarak müşterilerine güvenilir, hızlı ve hesaplı bir hizmet sunmayı hedefleyen Kilercioğlu firmamız, taşıma işlemleri esnasında müşterilerine sunduğu sigortalama servisi sayesinde; taşıma esnasında oluşabilecek tüm maddi sorunların giderilmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız, ofis taşımacılığının yanı sıra farklı iş alanlarında da faaliyet göstermiştir. Evden eve nakliyat, depolama hizmeti ve fuar organizasyon hizmetleri bunların başında gelir. Firmamız gerek hacim gerekse coğrafi kapsam olarak büyümesi  ile birlikte belirli sektörlerde bölgedeki önde gelen müşterilerine lojistik ve nakliyat hizmetleri sunmak üzere 2002 yılında Antalya nakliyat ile ortak bir şirket oluşturulmuştur.

Şehirler Arası ofis taşımacılığı

Kilercioğlu Ofis Taşıma hizmetleri sayesinde sadece İstanbul sınırları içerisinde değil, Türkiye’nin her bölgesinde ofisinizin taşınma işlerine dair sıkıntılarınızı giderebilirsiniz.

Ofislerinizin bulunduğu katın yüksekliğine bakmadan, ofisinizin bulunduğu apartmanda asansör bulunup bulunmadığına bakılmaksızın, teknolojinin bu alanda sunduğu imkânlardan faydalanarak, ofisleriniz güvenli bir şekilde yeni çalışma alanlarınıza taşınacaktır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetine Dair

Kilercioğlu kurumsal taşıma hizmetleri, önemli sektörlerin önemli firmalarına ofis taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma, fuar ve kongre taşıma, okul ve üniversite taşıma ve piyano taşıma gibi farklı alanlarda hizmetler sunmaktadır.

Kurumsal taşıma işlerinin en önemli sorunu olan kısıtlı zaman içerisinde giderilmesi gerekliliği; Kilercioğlu firmamız sayesinde sorunsuz bir şekilde giderilecektir. Çünkü firmamız size, en hızlı şekilde geniş filosu ve alanında uzman ekipleri ile kaliteli bir hizmet sunacaktır.

 Misyon ve Vizyonuna Dair

Kilercioğlu ofis taşıma firması 1983 yılından bu yana müşterilerine sunduğu ofis taşımacılık alanında gün geçtikçe hem teknolojinin imkânlarından yararlanmış, hem de müşterilerinin maddi ve manevi çıkarlarını gözetmiştir. Bu doğrultuda müşterilerinin memnuniyetini sağlamış ve daha geniş bir müşteri ağına hizmet vermeyi başarmıştır.

Kilercioğlu’nun vizyonu ise müşterilerine sunduğu memnuniyeti artırırken sektörün öncü ismi olmaktadır. Bunun içinde taşımacılık alanında yaptığı yatırımları artırarak Türkiye’nin her bölgesinde profesyonel bir hizmet anlayışını artırmak niyetindedir.

          ‘’  İYİ BİR NAKLİYAT DOĞRU BİR FİRMANIN SEÇİMİ İLE BAŞLAR’’

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991