• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL

Kilercioğlu Nakliyat olarak, ofis taşımanın ne kadar önemli bir iş olduğunun farkındayız. Ofis taşımak; hız ve emek gerektiren bir süreçtir. Müşterisine değer veren ve yaptığı işlerde sorumluluk bilinciyle hareket eden Kilercioğlu Nakliyat; 1983 yılından bu yana kurumsal taşımacılık firması olarak faaliyet göstermektedir. Ofis taşıma şirketleri arasında başarısıyla sivrilen firmamız;

Kurumsal taşımacılık denilince akla ilk gelen firmalar arasında yer alan Kilercioğlu Nakliyat; yalnızca İstanbul sınırları içerisinde değil Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde de ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat olarak, kurumsal taşıma işleminin kısıtlı zaman içerisinde yapılması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden, ofis taşıma şirketleri arayan herkesin dikkat ettiği kriterlere uymaya gayret ediyoruz.

Günümüzde ofis taşıma şirketlerinin sayısı bir hayli fazladır. Ancak, ofis taşıma firmaları arasında kaliteli bir firma bulmak kolay değildir. Ofis taşıma şirketleri arasında taşıma belgesi olmayan şirketlerin sayısı hiç az değildir. Bu sebeple, bu tip şirketler yerine kurumsal taşıma firması özelliğine sahip Kilercioğlu Kurumsal&Evden Eve Taşımacılık ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Ofisinizi, işyerinizi taşıyacaksınız ama hala işlerinizi aksatmadan hizmet verecek firma arayışındaysanız doğru yerdesiniz. Evet, Kilercioğlu Nakliyat siz değerli müşterilerimize yelpazesi geniş bir iş sahasında hizmet vermektedir. Kilercioğlu Nakliyat tüm bu hizmetler esnasında kazançtan önce müşteri memnuniyetini önemsemekte ve bu yönde kendini geliştirmektedir.

Siz de hem ofis mobilyalarım zarar görmesin,

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991