• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Kilercioğlu Nakliyat tüm taşıma alanlarında gösterdiği başarıyı banka taşımacılığında da göstermektedir. Firmamız uzman kadrosu ve güvenilir hizmetleri ile son derece özen gerektiren banka taşımacılığının bilincini taşımaktadır. Kurumsal taşımacılıkta gösterdiğimiz özen ve hassasiyet çerçevesinde banka taşıma işlemleri aşamasında gerekli donanıma sahip ekipman ve araçlarımız kullanılmaktadır. Banka taşımacılığı hizmetlerinde zamanın ne kadar önem taşıdığının bilincinde olan firmamız gerektiğinde birden fazla nakliye aracı ve personeli ile daha hızlı hizmet sağlamaktadır.

Banka taşımacılığında şu işlemler uygulanmaktadır;

–    İlk aşamada firmamız tarafından yönlendirilen ekspertiz yetkilileri bankanızdaki eşyaları ve taşımaya konu olacak malzemeleri incelemektedir.

–     Bankanın yetkili görevlisi ile anlaşma sağlanması halinde sözlü olarak gerçekleştirilen bu anlaşma yazılı hale getirilmektedir.

–     Taşıma için anlaşılan gün ve saatte öncelikle banka ATM’leri ve kasalar taşımaya uygun özel araçlar ile yeni adrese taşınmaktadır.

–     Ardından eski şubede bulunan tüm eşyalar, dolaplar ve makineler özel paketleme ve ambalajlama işlemlerine tabi tutularak araçlara yerleştirilir.

–     Tüm demirbaş ve eşyaların taşıma şekline uygun koşullar ile yeni bankaya taşınması ve yerleştirilmesi işlemi tamamlanır.

Banka taşımacılığında zamanın daha da önem taşıdığının bilincinde olan firmamız gerekmesi halinde yedek araçla da hizmet sağlamaktadır. Özellikle de en zorlu taşıma konularından birisi olan banka taşımacılığı için güvenilir hizmet sağlamayı ilke edinen firmamız sigorta hizmetiyle de bu ilkesini garanti altına almaktadır. Firmamız tecrübeli elemanları ve geniş teçhizatları ile bankamatik, dosyalar, bilgisayarlar, masalar, dolaplar, kasalar ve diğer tüm eşyaların taşınması sırasında etkin işbölümü performansı ile banka taşımacılığı hizmetini hızlı şekilde tamamlamayı hedeflemektedir.

Sektöre özel olarak sunulan banka taşımacılığı hizmetlerimizde dosya ve klasör tipi özel belgelerin zarar görmeden taşınması amacı ile uygun boyutlarda koliler kullanılmaktadır. Ayrıca koliler numaralandırılarak özel belgelerde herhangi bir karışıklık ya da kaybolma riski de önlenmektedir. Alanında uzman ve profesyonel bir banka taşımacılığı firması arıyorsanız kaliteli ve yıllara dayanan tecrübesi ile güvenilirliğini ortaya koymuş firmamızı tercih edebilirsiniz. Bankanızı en kısa sürede, hızlı çözümler üreterek taşımak bizim işimiz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991