• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Avrupa Yakası Ofis Taşıma

Avrupa Yakası Ofis Taşıma

Ofisinizi rahat ve güvenli bir şekilde taşımaya ne dersiniz? Ofis taşıma diğer taşıma alanlarına göre daha fazla titizlik ve güven gerektirmektedir. Dosyaların ve işle ilgili belgelerin güvenli bir şekilde ambalajlama ve paketleme işleminden geçirilmesi ofis taşımanın en dikkat edilmesi gereken noktalarından biridir. Avrupa yakası ofis taşıma hizmetlerinde uzman personelleri sayesinde titizlikle ve güvenle ofis taşıma hizmeti sunan Kilercioğlu Nakliyat firmamız sizlere sorunsuz bir şekilde taşınmanın kolaylığını sunmaktadır. Firmamız ofis taşıma hizmetlerinde sizlere şu aşamaları sunmaktadır;

· Sizden gelen talep doğrultusunda bulunduğunuz adrese incelemeler için firmamız tarafından ücretsiz eksperler gönderilmektedir.

· Eksperlerimiz tarafından taşımaya konu olacak eşyalarınız için uygun malzemeler, paketleme ve ambalajlama teknikleri, eşyaların ne tür araçlarla taşınacağı ve kaç personelin çalışması gerektiği gibi konularda alınan kararlar neticesinde çıkarılan fiyatlandırma sizlere sunulmaktadır.

· Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanması halinde bu anlaşma yazılı hale getirilerek sözleşme imzalanmakta ve eşyalarınıza sigorta uygulanmaktadır.

· Sözleşmede belirtilen gün ve saatte uzman personellerimiz adresinize gelerek eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama işleminden geçirerek taşıma için araçlara yerleştirmektedir.

· Titizlikle ve hassasiyetlere araçlara yüklenen eşyalarınız yeni adresinize taşınmaktadır.

· Yeni adrese ulaşan eşyalarınızın ofise taşınması ve yerleştirilmesi ile sizden alınan onay neticesinde hizmetimiz sonlandırılmaktadır.

Avrupa yakası ofis taşıma hizmetleri sunan Kilercioğlu Nakliyat firmamız Fatih, Mecidiyeköy, Maslak, Şişli, Beşiktaş, Merter, Beylikdüzü Eminönü, Güngören, Bağcılar, Sarıyer, Esenler, Eminönü ve Şişli dahil olmak üzere Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelere ofis taşıma hizmeti sağlamaktadır. Nakliye hizmeti zor bir alan olmasına rağmen firmamız tecrübeli elemanları sayesinde sizlere hızlı ve güvenilir bir şekilde bu hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmeti sayesinde ofisinizin tüm eşyaları uygun malzemeler kullanılarak güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşınmaktadır. Ayrıca tüm dosya ve belgeleriniz ayrı ayrı numaralandırılarak kaybolma ve karışma riskine karşı önlem alınmaktadır. Bu sayede yeni ofisinizde dosya düzenleme işleriyle uğraşma gibi dertleriniz olmadan aradığınız belgeleri rahatlıkla bulma imkanınız olacaktır. Kilercioğlu Nakliyat firmamızın Avrupa yakası ofis taşıma hizmetlerinden uygun fiyat seçenekleri ile yararlanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991