• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Ataşehir’de Ofis Taşıma Hizmeti

Ataşehir’de Ofis Taşıma Hizmeti

Günümüzde ofis taşıma şirketlerinin sayısı bir hayli fazladır. Ancak, ofis taşıma firmaları arasında kaliteli bir firma bulmak kolay değildir. Ofis taşıma şirketleri arasında taşıma belgesi olmayan şirketlerin sayısı hiç az değildir. Bu sebeple, bu tip şirketler yerine kurumsal taşıma firması özelliğine sahip Kilercioğlu Kurumsal&Evden Eve Taşımacılık ile çalışmayı tercih etmelisiniz.

Firmamızla çalıştığınız takdirde; zaman kaybı yaşamadan, efor sarfetmeden, uygun araç ve profesyonel eleman arama derdi olmadan ofis taşımacılığı işlemlerinizi gerçekleştirmiş olursunuz. Firmamız; Havaş, Tümosan, Nordwind, Horoz Lojistik ve daha birçok kaliteli firmanın referansına sahiptir.

Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Ataşehir yüksek katlara sahip çalışma alanlarının bulunduğu bir yer olduğu için Ataşehir ofis taşımacılığı işlemini gerçekleştirmek için mutlaka asansörlere ihtiyaç vardır. Asansörlü taşımacılık; özel vinçli bir asansör yardımıyla eşyaların balkon veya pencerelerden taşınması işlemidir. Asansörlü taşımacılık; uygun fiyatları ve taşınma işleminin hemen bitmesi sebebiyle çok fazla tercih edilen bir yöntemdir.

Ataşehir ofis taşımacılığı için asansörlerden faydalanmak zorunludur. Çünkü, Ataşehir’de yer alan ofislerin birçoğu yüksek katlarda yer almakta ve ofisler dar merdivenli binalarda bulunmaktadır. Elden nakliyata kıyasla, taşıma işlemi zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca, taşınma işlemi, direkt olarak, araçtan ofise veya ofisten araca şeklinde olduğu için çok fazla efor sarfetmeye gerek yoktur. Asansörlü taşımacılık işlemlerinde, halatın kopması ve eşyaların zarar görmesi gibi riskler bulunmaktadır. Ancak, firmamız, bu risklere karşı gereken önlemleri alarak işini sağlam tutar. Taşınma işleminden önce halat, asansör, vinç ve diğer eşyalar, detaylı olarak kontrol edilir. Buna ek olarak, Ataşehir ofis taşımacılığı işlemi öncesinde firmamızın eksperleri, ofis çevresinde detaylı bir tarama yapar. Ofis eşyalarının durumuna bakarak araç ve personel sayısı tespiti yapılır.

Asansörlü taşımanın sağlıklı bir şekilde yapılması için binaya olan mesafe ve açı kontrolleri gerçekleştirilir. Bu işlemler, yola veya ofise bakan bir balkon veya pencereden yapılabilmektedir. Taşıma günü geldiğinde, ekip, ofisteki eşyaların paketlenmesi işiyle uğraşırken operatör uygun mesafeden asansörün pencere veya balkona kurulum işlemini yapar. Asansörlü taşımacılık, bu süreçlerden meydana gelir.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991