• 444 3 991
  • Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Anadolu Yakası Ofis Taşıma

Anadolu Yakası Ofis Taşıma

Kilercioğlu Nakliyat evden eve taşımacılığın yanı sıra ofis taşımacılığında da sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır. Firmamız Anadolu yakası ofis taşıma hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmetler sağlamaktadır. Evden eve nakliyata göre daha fazla özen ve hassasiyet isteyen bir iş olan ofis taşıma uzman personellerimiz tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ofis taşımanın en önemli noktalarından birisi olan hız firmamızın öncelikli hedeflerinden biridir. Çünkü iş yaşamında aynı gün içerisinde taşınmak işlerin aksamaması ve birkaç saat içerisinde personellerin işe devam edebilmesi adına son derece önemlidir. Firmamız ofisinizi birkaç saat içerisinde geniş çözümler üreterek hızlıca taşımakta ve tüm bu işlemler sırasında titiz davranarak aksaklıklar yaşanmasını önlemektedir.

Anadolu yakası ofis taşıma hizmetlerinde firmamızın dikkat ettiği noktalardan birisi de güvendir. Ofis taşımacılığında seçilecek firmanın güvenilir olması da diğer önemli noktalardan biridir. Ofislerde bulunan önemli dosyaların taşınması sırasında kaybolma, çalınma ya da yırtılma gibi olası risklerin oluşmasını önlemek için güvenilir bir firma seçmek gerekir. Firmamız bu aşamada gösterdiği özeni bir üst düzeye çıkararak eşyalarınıza sigorta uygulamakta ve tüm dosyalarınızı ayrı ayrı numaralandırarak kaybolma ve karışma riskini önlemektedir. Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz eski adresinizden alınan eşyaları yeni adresinizde masalarındaki yerlerine özenli bir şekilde yerleştirerek her şeyi yerinde bulmanızı sağlamaktadır. Tüm bu özenli çalışmalar sayesinde birkaç saat içerisinde işinize kaldığınız yerden devam etmeniz de firmamızın size sağladığı avantajlar içerisinde yer almaktadır.

Ofis taşıma söz konusu olunca birçok evden eve nakliyat firması fiyatlarını yüksek tutmaktadır. Ancak firmamız tüm alanlarda olduğu gibi Anadolu yakası ofis taşıma hizmetlerinde de uygun fiyat seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Sigorta hizmeti, kullanılan malzemeler, personel sayısı, kullanılan araçlar ve tüm teçhizatlar ile hem müşterilerimizin yüzünü güldürerek, hem de emeklerimizin karşılığına değecek fiyat teklifleri sunarak bu günkü geldiğimiz noktada başarılarımızı sürdürmekteyiz. Eğer siz de Anadolu yakasında bulunan ofisinizi bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, özellikle kaliteli ve güvenilir bir firma ile başınız ağrımadan bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine Ofis Taşımacılığı ve 7/24 destek hizmeti

Kilercioğlu Nakliyat

444 3 991

444 3 991

444 3 991