Bize işinizi emanet ettiğinizin bilincindeyiz !
  
Kilercioğlu Nakliyat olarak ofis taşımacılığında gerekli prosedürlerle ...

Kurumsal taşımacılık bizim işimiz !

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılık hizmeti sunarak üstün taşımacılık kalitemiz ...

Geleceği taşıdığımızın bilincindeyiz !

Okul ve üniversite taşımacılığında Kilercioğlu Nakliyat olarak aktif hizmet vermekle beraber bu ...
      

Bize işinizi emanet ettiğinizin bilincindeyiz !
  
Kilercioğlu Nakliyat olarak ofis taşımacılığında gerekli prosedürlerle birlikte profesyonel bir taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Vizyonumuza bağlı kalarak sunduğumuz kaliteli ve güvenceli ofis taşıma hizmetinde en önemli amacımız müşteri memnuniyetidir.
 
  Ofis taşımacılığında en önemli husus hızlı ve profesyonel hizmet sunmaktır. Bu aynı zamanda işlerinizin aksamaması ve zaman kaybı olmamasına olanak sağlar. Ofis taşımacılığında taşınacak eşyanın miktarına bakılmaksızın ister büyük ister küçük ofis olsun hepsinde aynı özen ve iş disiplini sağlanır. 
 
  Ofis taşımacılığında farklı olarak para kasası taşıması yapılır. Para kasası için gerekli ekipmanlar tahsis edilerek taşınması sağlanır. Aynı zamanda eğer makine ile taşınması mümkün değilse gerekli sayıda eleman ile taşıma gerçekleştirilir.
 
  Kilercioğlu Nakliyat ofis taşımacılığında evraklarınız ve belgeleriniz başta olmak üzere tüm eşyalarınıza gereken hassasiyeti ve özeni göstermektedir. Ofis taşımacılığında sektörünün lideri olarak bize işinizi emanet ettiğinizin bilincindeyiz.

Kurumsal taşımacılık bizim işimiz !

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak kurumsal taşımacılık hizmeti sunarak üstün taşımacılık kalitemiz ve uygun fiyatlarımızla sektörünün en iyi firması olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal taşımacılık alanında verdiğimiz hizmetler ; ofis taşımacılığı , hastane taşımacılığı , fabrika taşımacılığı , fuar ve kongre taşımacılığı , okul ve üniversite taşımacılığı , piyano taşımacılığıdır. 
 
Kurumsal taşımacılık diğer taşımacılıktan farklı olarak kısıtlı zamanda yapılmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat olarak  en kısa sürede ve sorunsuz yaptığımız işlerde amacımız işlerin akıcılığına engel olmamaktır.

Geleceği taşıdığımızın bilincindeyiz !

Okul ve üniversite taşımacılığında Kilercioğlu Nakliyat olarak aktif hizmet vermekle beraber bu konuda ilkelerimiz zamanında ulaştırma, sorunsuz taşıma ve araç içi istiflemedir. Masa ve sıraların çizilmemesi için uygun yükseklikteki araç filomuzla en kısa sürede ve hasarsız taşımacılık hizmeti sunmaktayız.
 
Bu alanda da ücretsiz expertiz hizmeti sunarak gerekli araç ve eleman tahsis etmekteyiz. Taşıdığımız okul malzemeleri yeni okulda da aynı şekilde hasarsız biçimde yerleştirilir ve düzen sağlanır.
 
Üniversite taşımacılığında da aynı koşullar sağlanarak taşıma yapılır. Aynı zamanda kurs merkezi, dersane ve halk merkezi taşımacılığı da yapmaktayız.
Hizmetlerimiz
Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Kilercioğlu Nakliyat'ın verdiği hizmetlerden biri de fuar ve kongre taşımacılığı hizmetidir. Bu alanda en önemli husus hızlı ve sorunsuz taşımadır. 

Fabrika Taşımacılığı

Kilercioğlu Nakliyat'ın sunduğu hizmetlerden biri de fabrika taşımacılığıdır. İlk olarak fabrikanın ofis bölümünün taşıması yapılır. 

Hastane Taşımacılığı

 

Sağlığınız bize emanet, bunun bilincindeyiz !
 
Kilercioğlu Nakliyat profesyonel taşımacılık ilkeleriyle hastane taşımacılığında gereken hassasiyeti göstererek özenli bir taşıma hizmeti verilmektedir.
Piyano Taşımacılığı

Evden eve taşımacılık sektörünün son zamanlarda yaygınlaşan alanlarından biri de piyano taşımacılığıdır. Kilercioğlu Nakliyat olarak piyano taşırken ortaya çıkabilecek tel kopması, rezonans tahtasının çatlaması ve çizik oluşmasını engellemek bu konudaki önceliklerimizdir.

 

Misyonumuz

Mutluluğa adanmış gücüyle ve hizmetleriyle fark yaratarak, sektöründe ilk tercih edilen marka olmak.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz

 

 • Kilercioğlu Nakliyat firması müşterisine değer verir ve saygı duyar.
 • Sunmuş olduğu hizmetlerde sorumluluklarının bilincinde olur.
 • Hem tedbirli, hem de iş bitirici hizmetler sunar.
 • Acil işlere öncelik veren firmamız kaliteden asla ödün vermez.
 • Şirket faaliyetlerinde daima modern teknolojik ürünler ve malzemeler kullanır.
 • Firmamız sürekli olarak kendini inceleyerek değerlendirir, yeniler ve her daim rakip firmalardan bir adım önde olmayı hedefler.
 • Kanunlar tarafından öngörülen hukuki, mali ve idari zorunluluklarını her daim yerine getirir.
 • Firmamız sunmuş olduğu hizmetlerde iş ve toplum ahlakı ile ilgili kurallara özen gösterir.
 • Sadece yapabileceği sözleri vermeyi ilke edinen firmamız, hizmetlerinde de verdiği sözlerden fazlasını gerçekleştirir.

 

 

Referanslarımız
 • Havaş
 • Tümosan
 • NordWind
 • Yeşil
 • Keks
 • Bilgener
 • Lotis
 • Orge Elektrik